Ege Vadisi'nde Sosyal Yaşam - Sinpaş GYO
Ege Life Club

Sosyal Yasam


Ege’yi doyasıya yaşamak isteyenler, güneşi yakalamak için sabah erkenden kendilerini Ege’nin sıcak sularına bırakırlar. Gün, bu yüzden erken başlar Ege’de…

Kahvaltı yapılmadan önce plaja iner, masmavi suyun berraklığıyla uyandırırsınız ruhunuzu. Kendinizi, günün ilk ışıklarıyla demlenen kumsalına teslim edersiniz. Rüzgar tatlı tatlı eserken içiniz geçer, hayallere dalarsınız. Zeytinyağının baş tacı olduğu tadına doyulmaz bir kahvaltıyla gözünüz gönlünüz şenlenir, sonra gün sizin…

Kalbiniz artık Ege’de kalmayacak, hep yaşadığınız yerde coşkuyla atacak. Ankara’nın ilk Dört Mevsim Plajı’ndan ilk Alaçatı Çarşısı’na kadar pek çok eşsiz güzellik bundan böyle Ege Vadisi’nde hayatınıza renk katmak için var.


Ege Life Club





Ege Life Club

Ege Life Club


Ege Life Club’da Sizi Bekleyen Ayrıcalıklar


  1. •  4 Mevsim Plajı
  2. •  Çocuk Havuzu
  3. •  Kumsal ve Güneşlenme Alanı
  4. •  Kum Oyun Alanı
  5. •  Çocuk Oyun Alanları
  6. •  Ailelere Özel Spa Salonu
  1. •  Pilates Salonu
  2. •  Spinning Salonu
  3. •  Fitness Center
  4. •  Wellness & Spa
  5. •  Vitamin Club
  6. •  Buhar Odaları
Ege Life Club









4 Mevsim Plajı

4 Mevsím Plaji


4 mevsim plajı Ankara'da ilk defa,

Her istediğinizde Ege’ye gidemediğinizi, tüm sene boyunca kumsalında ayaklarınızı rahatça uzattığınızı hayal ettiğiniz o anın, sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Özlediğiniz pek çok şeyin, dört mevsim yanı başınızda olduğu bir hayat sürmek artık imkansız değil!

Ege Vadisi’nde sizin için bir ilki gerçekleştiriyoruz. Kendinizi yaz kış demeden Ege plajlarında hissedeceğiniz, Ankara’nın en uzun havuzunda dört mevsim, tropik bitkilerle süslü kumsalıyla bir ilk… Ankara’nın ilk 4 Mevsim Plajı Ege Vadisi’nde…


  1. •  Olimpik havuz sınırlarını aşan 60 metre uzunluğunda kulvar
  2. •  Ankara’nın ilk ve tek kumsallı plajı olan devasa havuzu
  3. •  Çocuk havuzu
  4. •  Çocuk oyun alanı
  5. •  Güneşlenme alanları
  6. •  Fitness
  7. •  Sauna
  8. •  Özel aile SPA’sı
4 Mevsim Plajı



Alaçatı Çarşısı

Alaçati Çarsisi


Ege’nin kalbidir Alaçatı ve hiçbir Ege düşü, Alaçatı olmadan kurulmaz. Arkanıza yaslanın ve kendinizi Alaçatı’nın sokaklarında gezerken hayal edin. Buram buram çiçek kokan sokaklarda, damla sakızlı kurabiye ile kahvenizi yudumlarken etrafı izlediğinizi düşünün…

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor olmak, bizim için büyük bir mutluluk…

Ankara’nın ilk Alaçatı Çarşısı ile Ege Vadisi’nde bir ilke daha imza atıyoruz. Siz de masmavi tenteleriyle, çiçek kokan sokaklarıyla, tadı damağınızda kalacak Ege lezzetleriyle günlük alışverişinizi bile sıradan olmaktan çıkaracak bir ilke adım atacaksınız. Rengârenk dükkânları, samimi ve huzur dolu atmosferi ve taş sokaklarıyla açık havada alışveriş yapabileceğiniz, arkadaşlarınızla keyifle buluşabileceğiniz Ankara’nın ilk Alaçatı Çarşısı, Ege Vadisi’nde sizi bekliyor

Alaçatı Çarşısı








Roof Lounge
Roof Lounge

Roof Lounge


360 derece Ankara manzarası ve eşsiz konumuyla Ankara Kanatlarınızın Altında

Ege Vadisi’nin prestjli binası Ege Residence’ın üst katında bulunan Roof Lounge’ta başkent manzarası sizi bekliyor.

Ankara’yı 180 metreden 360 derece göz alıcı bir manzarayla izleyebilme olanağı sunan bu özel nokta, “Ankara kanatlarımın altında” dedirtecek kadar etkileyici bir perspektife sahip.

Ege Vadisi’nde konut sahibi olanlar, Garden Lounge’da sevdikleriyle bir araya gelerek BBQ alanında lezzetli yiyecekleri tadarken, Winter Lounge’da da misafirlerini ağırlayacak, çocuklarına doğum günü partisi düzenleyecek ve bu eşsiz manzaranın ailece tadını çıkaracak.


  1. •  Hobi Atölye Evi
  2. •  Toplantı Salonu
  3. •  Ege Mutfak Atölyesi
  4. •  Çocuk Parti / Oyun Salonu
  5. •  Karaoke ve Playstation Salonu
  1. •  Masa Tenisi
  2. •  Kütüphane ve Sessiz Dinlenme Alanı
  3. •  Şehir Terası






Çocuk Eğlence Alanı

Çocuk Eğlence Alanı


Tabiatın tüm cömertliğiyle kendini sunduğu Ege’de çocuk olmak… Begonviller arasında yemyeşil bahçelerde özgürce koşabilen, coşkuyla kahkahalar atan, rüzgarla dans eden uçurtmalardan mutlu olmasını bilen çocuklar yetiştirmek…

Çocuklarınızın güven içinde mutlulukla büyüdüğünü görmenin ne büyük bir kazanç olduğunu biliyoruz. Hayatı dolu dolu yaşayan ve mutluluğuna mutluluk katan bir aile olmanız için Ege Vadisi’ni tasarlarken çocuklar hep baş tacımız oldu.

Ege Vadisi’nde çocuklarınızın keyifle spor yapabileceği parklar, koşup oynayabileceği bahçeler, hobi odaları ve daha birçok aktivite alanı bulunuyor. Ailece hayata kollarınızı neşe içinde açmanız ve çocuklarınızın keyifle büyümesi için tüm detayları keyifle tasarladık.






Çocuk Eğlence Alanı








GİZLİLİK İLKELERİ ve KULLANIM KOŞULLARI


SİNPAŞ GYO sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası SİNPAŞ GYO tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.


SİNPAŞ GYO, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir SİNPAŞ GYO web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.


Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.


SİNPAŞ GYO web sitesini ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğiniz takdirde ne yapmanız gerektiği ve bilgilerin nasıl değiştirilebildiği anlatılmaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerli olmakta ancak üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerindeki reklâm veya tanıtımlarımızda geçerli olamamaktadır.


Kişisel Bilgilerin Toplanması;

SİNPAŞ GYO web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır. Ziyaretçilerimiz tarafından isteğe bağlı olarak, daire satış rezervasyonu yapılması, anket formu doldurulması ya da e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır.


Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli;

SİNPAŞ GYO sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;

• Tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek

• Sizi elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek,

• Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,

• İstek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek


Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.


Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması;

SİNPAŞ GYO , ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistikî veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.


Bilgi Güvenliği;

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir. SİNPAŞ GYO, bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere “gizlilik” maddesi koymaktadır. İnterntten Satış Sistemine kayıt olduktan sonra güvenliğiniz için şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.


Site Kullanım Şartları;

SİNPAŞ GYO web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. SİNPAŞ GYO web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.


Politikamızdaki Değişiklikler

SİNPAŞ GYO’ in, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.


Bize Ulaşın

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. SİNPAŞ GYO bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır. SİNPAŞ GYO web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.